Fellne

Shitet nga: Geni 16 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 185-55-15 coll me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim