Fellnes

Shitet nga: Perparim 25 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim