Fellnet (Bandasht) golf 6-7-5 passat tauran

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne LALI 11 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet (Bandasht) golf 6-7-5 passat tauran Me goma dimrit Continental M+S

Viber +37744 52 52 66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim