Fellnet 16she(pa goma dhe 4 bulona)

Shitet nga: Xxx 28 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me 4 bulona
Jan te ruajtna
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim