Fellnet 17

Shitet nga: Besnik 24 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet te markes Aulet te cilat i kam pasur ne mercedes, fellnet jane 17, jane me 6 goma( 2+2+2),fellnet jane keto qe i shihni ne foto, qmimi 600euro.Arsya pse po i heku eshte sepse i kam marr fellne 16 e nuk po me duhen 17. Per me shum informata lajmronu ne nr e telefonit +37745345204, mund te me shenoni edhe ne viber, te lajmrohen vetem bleresit serioz. Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim