Fellnet 20 per Fawe dhe mercedes

Shitet nga: Besnik 27 Pri 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 20 bajn per fawe dhe mercedes boj edhe ndrrim me
Me fellne nr ma te vogel per golf 5 nr viber +38649694121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim