Fellnet per mercedes

Shitet nga: astrit 14 Maj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes me goma te veres shum te mira 195/65/15 qmimi I volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim