GOMA 195 75 16C MS

Shitet nga: GOMA 30 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA te ardhura nga jasht te mira me bandash te ivecos. 4jan te njejta. kemi homa 50e copen.40e copen edhe 30e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim