GOMA E VERES R16 FIRELLI

Shitet nga: Astrit Ferati 18 Pri 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Gomat e Veres Firelli R16

Tel: 044/553-709 [VIBER]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim