GOMA Te VERES R16 FIRELLI

Shitet nga: astrit 08 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres te firmes firelli shum pak te perdorura
Viber +377 44553709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim