GOMA

Shitet nga: Ardi 20 Nën 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat e importuara nga Gjermania

049403134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim