GOMAT E VERES R16 FIRELLI

Shitet nga: Aldrin 14 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e Veres FIRELLI R16 Shum pak te perdorura
Tel: 044/553709 Viber
049/796057 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim