Goma & fellne

Shitet nga: muhamet 14 Dhj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma me bandash prodhim sava m+s nr 175 70 R13 50euro
Shes kater goma te sezones ver pa bandash te perdorura nr 175 70 R13.6euro

Shes fellne 15 me kater shrafa ( bulona ) per golf dy etj nuk dridhin garantoj te perdorura jon .50euro

Me te gjitha boj ndrrim me pula me pitbull rotvajller me qqura shota kolic te fmive me tri rrota telefon etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim