Goma m+s175/65r14

Shitet nga: goma 22 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat m+s175/65r14 me bandasha me 4 shtrafa gomat jan te mira jan shum pak te perdorura jan pirellii ndrrim i mundshem me ndonje gje qe me konvenon 4 copa jan t 4 me bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim