Goma 235/16/70 per xhipa

Shitet nga: drilon 28 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen 235/16/70 per xhipa esht shum e fort m+s made in usa e perdorur vetem dy jave mundeni me ardh me pa.Osht vetem njo.
Flm per mirekuptim.

goma.fellne.vetura.jeep.gjipa.mitsubishi.suzuki.isuzu.golf.audi.bmw.opel.peugeot.urgjent.lir.bandash.kamionet.
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim