Goma

Shitet nga: kushtrim 19 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite per bmw me bandasha dhe rrotkapne. boj ndrrim me 4 guma te veser me nr 225-55/16 qe me pelqej guma i jap te xhitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim