Goma 12

Shitet nga: Engjell 01 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat me bandash te interesuarit kontaktoni nr e telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim