Goma 14

Shitet nga: goma 14 19 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 14she 4 jan te dimrit jan shum t mira t ballansune i kan ngjit bandashat e audis 80 bajn edhe per ford me bandasha kushtojn 25 copa kurse pa bandasha 20 3 jan te veres jan t reja qmimi i ktyne te veres osht 20 euro me bandasha kurse 15 pa bandash jan pothuajse te rejaa ndrrim i mundshem me diqka qe me konvenon mund te shkruani edhe ne viber +38649196162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim