Goma 14

Shitet nga: mumin 12 Pri 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat e veres jon perdor vetem nje vit jon me kater shrafa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim