Goma 14she

Shitet nga: goma 14 19 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 4 dimrit , tri t veres jan shum te mira as nuk gjujn as sen jan t ballansune qmimi osht 20 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim