Goma 185/60/15

Shitet nga: Toni 28 Jan 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me dimensione 185/60/15 me vetem 5000km te kaluara viti i prodhimit 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim