Goma 195/65*15 Te reja 1 muaj te perdorne

Shitet nga: Shaip 15 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat Firelli qe i kam ble ne Dimer vetem 1 muaj te perdorura jan si te reja 260 euro i kam ble , qmimi i fundit 150 euro per me lir mos thirr hiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim