Goma 195/65 R15

Shitet nga: Kujtim 28 Krr 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri nokian 195/65 R15 91T M+S jane te perdorura por ne gjendje te mire te ardhura nga Italia dhe

Goma te veres Wanil 195/65 R15 jan ne gjendje te mire

per me shum +37744157316 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim