Goma 225-60/15 për BMW

Shitet nga: kushtrim 09 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma me bandasha dhe rrotëkapne për BMWm+s 225-60/15 gomat nuk jam shum.te mira po boj kurse bandashat jam shum të mir. Jam te pa pastrura qysh I kam hjek nga vetura
Qmimi fikës 80 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim