Goma 40€ Copen

Shitet nga: Xxx 16 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma 40€ Copen 205/65 R16 C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim