Goma C per Kamion

Shitet nga: Fatijon 14 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy pale goma M+S 205/65 16 C te sapo ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim