Goma HANKOOK 235/45ZR17.

Shitet nga: Besnik 15 Pri 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gumat HANKOOK 235/45ZR17, viti i prodhimit 2011.Qmimi 120 Euro. Keto guma po i shes sepse i kom blere te reja dhe keto nuk me duhen. Le te lajmrohen vetem bleresit serioz. Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim