Goma M+S me fellne per BMW X5 235/65R17

Shitet nga: Besi 03 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri te reja me fellne te perdorura ne gjendje shume te mire.Gomat jane me profil 235/65/R17 te firmes Nexen ndersa fellnet jane Rial.Gjithashtu shiten edhe 2 goma M-Power te perdorura me profil 255/50/R19 dhe dy goma te perdorura Good Year 255/50/R19.Qmimi paket per te githa eshte 650 euro.Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonit 045-555-440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim