Goma Per Xhipa

Shitet nga: A.P 11 Nën 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 235 80 R 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim