Goma dhe fellne

Shitet nga: Fellne 28 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet dhe gomat te Audi 205/55/16 tkatertat 220 E gomat jan tveres Golf 4 205/55/17 tkatertat 250 E
ver/dimer Golf 4 195/65/15 tkaterta 180 E tveres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim