Goma dhe fellne për mercedes

Shitet nga: skender parduzi 13 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma veres per mercedes 205 55 16
shtopa per golf 4 extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim