Goma dhe fellne

Shitet nga: muhamet 08 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma ms prodhim i sava nr 175 70 R13 me bandash. 50 euro

shes 4 goma pa bandasha te veres shum te rujtne 175 70 R13 60 euro

shes fellne 15 te golf dy shum te mira. 70


37745 433 044 ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim