Goma dimri

Shitet nga: Berat 13 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
M+s te perdorura i kam pas ne golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim