Goma dimri M + S 14-she

Shitet nga: Goma M S 30 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma dimri te reja m + s
165 x 70 x 14
Viti i prodhimit 2015 ( 2515 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim