Goma me bandash

Shitet nga: xxxxx 02 Dhj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash 14 -120€
Goma pa bandash 15-65€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim