Goma me Bandasha 205/70/14 jon gjysem C

Shitet nga: Enver 13 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me gjith bandasha gomat jan 205/70/14 Gjysem C

Jon shum te mira shum pak te perdorne jon nga Gjermania te gjitha gumat jon te njojta
keto jan per wv T2,T3

Vrejtje: Boj ndrrim me fellne nr.15 per VW T4

Qmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim