Goma me bandazh

Shitet nga: Labi 28 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandazh te reja per ver 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim