Goma me gjith bandasha 14

Shitet nga: Florim 06 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me gjith bandasha 14 185 60
bejn per golf 1-2-3 dhe venta
qmimi per bandasha 50 euro komplet 80 euro
gomat bejn edhe per fellne 14
qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim