Goma me shumic dhe pakic

Shitet nga: astrit 12 Maj 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me shumic dhe pakic me qmim te ulet gomat I kom ne garazh nuk jon ne shi e diell kem 17, 16, 15,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim