Goma per Dimer Continental

Shitet nga: Taulant 25 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 guma te dimrit per vetura jon te rujten pak te perdorura te ardhura nga gjermania
Continental 195/65 R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim