Goma per dimer 16" 205-55 R16 (+viber)

Shitet nga: Ardian 30 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane 4 goma te perdorura por as nuk bajn as kurgjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim