Goma te Dimrit per Golf 4

Shitet nga: Bujari 04 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Goma komplet 4 copa bandasha dhe me rrotkapne orgjinal te Golf 4
045514314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim