Goma te Dimrit

Shitet nga: Veton 17 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma te Dimrit komplet me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim