Goma te mira per GJIPA 265/70/16 4 Qifte

Shitet nga: Arben 03 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te mira per gjipa
te ruajtura
Ju Mirpresim
049208933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim