Goma te ndryshme per bager,kamion,

Shitet nga: goma 13 Dhj 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten keto lloje te gomave:

24 R 21 1 cope cmimi 200 euro

14 R 20 4 copa cmimi 50 euro per cop

16 R 20 1 cope cmimi 50 euro

15,5 R 20 1 cope cmimi 50 euro

Nese merren komplet cmimi eshte me i volitshem.300euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim