Goma te reja

Shitet nga: Gzim 01 Sht 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma te Reja te sapo ardhura nga slovenija nr .225-65-R17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim