Goma te reja me bandash per GJIPA 225/75/16

Shitet nga: Arben 03 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE REJA PER GJIPA
4 QIFTE
ME nr 225/75/16
ju mirpersim
049208933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim