Goma te veres Continental 205/55 R16 H

Shitet nga: goma 16 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma vere Continental 205/55 R16 H. Te perdorura.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim