Goma te veres R16 V94 Continental

Shitet nga: Betim 23 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres, gomat jan te perdorura por jan ende te shfrytzueshme.
Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim