Goma

Shitet nga: Almir 21 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 235/45 17 me fellne gomat jan dunlop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim